Arbeidsutvalget (AU) Foreldreforeningen Steinerskolen i Trondheim

AU kan kontaktes på epostadresse au.foreldreforeningen@gmail.com

Følgende personer sitter i Foreldreforningens styre (AU) skoleåret 2021/22: 

Paul Drangsland (leder), tlf. 97524801
Jan Ottar Nystad (nestleder og sekretær) tlf. 92622428
Camilla Winterbottom (julemarkedsansvarlig), tlf. 47934763
Mira Elina Willert
Marie Borgen Hellerud
Bertil Nistad

Varamedlemmer:
Steinar Løve Ellefmo 
Øystein Ask

 


Klassekontakter skoleåret 2021/2022

 

1. klasse

 

 

 

 

   

2. klasse

 

 

 

 

 

 

 

 

Kontaktutvalget: Ragnhild Avelsgaard Lien

Vara: Lene Markussen

Vara: Marie Grøndahl Bech

Vara: Siv Johnsen Eriksen

Vara: Joan Hardbo Jørgensen

Vara: Svein Håkon Dyrnes

 

Kasserer: Lene Markussen

 

ravelsgaard@gmail.com

lene.markussen@gmail.com 

magbec@online.no

sivb80@gmail.com

joanhardbojoergensen@gmail.com

cheroxx@hotmail.com

 

lene.markussen@gmail.com

 

3. klasse

 

 

 

 

Kontaktutvalget: Linda A. Nermark

Vara: Kari B. A. Tyvoll

 

Kasserer: Kristin Aasen Goihl

 

linda.nermark@gmail.com

karityvoll@hotmail.com

 

aasenkristin@yahoo.no

 

4. klasse

 

 

 

 

Kontaktutvalget: Gunnar Gangstø

Vara: Lars Arild Stolpnes

 

Kasserer: Øystein Ask

 

glgangsto@gmail.com

larsasto@hotmail.com

 

oysteinask@gmail.com

 

5. klasse

 

 

 

 

Kontaktutvalget: Mari Roald Bern

Vara: Katarina Marthinsen

 

Kasserer: Thomas Jakobsson

 

mariroald@yahoo.com

katarinamartine@yahoo.no

 

thomasjakobsson@hotmail.com

 

6. klasse

 

 

 

 

Kontaktutvalget: Camilla Stabell

Vara: Sven Collett

 

Kasserer: Wiebke Gilde

 

aastecamilla@gmail.com

sven@nowhow.no

 

wiebke@gilde-langoren.com

 

7. klasse

 

 

 

 

 

 

Kontaktutvalget: Annika Bihs

Vara: Jon Birger Grytdal

Vara: Anniken Sunde

Vara: Kristin Aasen Goihl

 

Kasserer: Berit Hagen

 

annika.bihs@gmail.com

jbg@norgeshus.no

anniken.sunde@nrk.no

aasenkristin@yahoo.no

 

berithag@hotmail.com

 

8. klasse

 

 

 

 

Kontaktutvalget: Aimee Kaspersen

Vara: Kamille Nygård

 

Kasserer: Jørn Erik Norangshol

 

aimee.kaspersen@gmail.com

nygaardkamille@gmail.com

 

jorn.erik@norangshol.no

 

9. klasse

 

 

 

 

Kontaktutvalget: Cathrine Holm

Vara: Rita Valen Hansen

 

Kasserer: Inge Norstad

 

chathol@online.no

rita.valen.hansen@gmail.com

 

inorstad@online.no

 

10. klasse

 

 

 

 

Kontaktutvalget: Susanne Pieper

Vara: Veronica Garten

 

Kasserer: Roger Sørheim

 

susannepieper@yahoo.de

gartenstolpnes@gmail.com

 

rogers@iot.ntnu.no

 

VG1

 

 

 

 

Kontaktutvalget: Catherine Boe

Vara: Wiebke Gilde

 

 

 

catherine.boe@gmail.com

wiebke@gilde-langoren.no

 

 

 

VG2

 

 

 

 

Kontaktutvalget: Hanne Marthe Jensen

Vara: Kristin Svare

 

Kasserer: Kristin Svare

 

hmj1965@mail.com

krisvare@online.no

 

krisvare@online.no

 

 

Sidene er utviklet av Digi Publishing AS

Personvern