Arbeidsutvalget (AU) Foreldreforeningen Steinerskolen i Trondheim

AU kan kontaktes på epostadresse au.foreldreforeningen@gmail.com

Følgende personer sitter i Foreldreforningens styre (AU) skoleåret 2020/21: 

Paul Drangsland (leder), tlf. 97524801
Jan Ottar Nystad (nestleder og sekretær) tlf. 92622428
Camilla Winterbottom (julemarkedsansvarlig), tlf. 47934763
Kristian Dyrset (kasserer), tlf. 91340583
Annabella Skagen (informasjonsansvarlig), tlf. 91787660

Varamedlemmer:
Mira Elina Willert (1. vara), tlf. 91246135     
Marie Borgen Hellerud (2. vara), tlf. 95720143

 


Klassekontakter skoleåret 2020/2021

 

1. klasse

 

 

 

 

Kontaktutvalget: Ragnhild Avelsgaard Lien

Vara: Lene Markussen

 

Kasserer: 

 

ravelsgaard@gmail.com

 

 

 

 

2. klasse

 

 

 

 

Kontaktutvalget: Annika Bihs

Vara: Stig Larssæther

 

Kasserer: Kristin Aasen Goihl

 

annika.bihs@gmail.com

stilar@me.com

 

aasenkristin@yahoo.no

 

3. klasse

 

 

 

 

Kontaktutvalget: Gunnar Gangstø

Vara: Lars Arild Stolpnes

 

Kasserer: Sigve Søråsen

 

glgangsto@gmail.com

larsasto@hotmail.com

 

sigve.sorasen@gmail.com

 

4. klasse

 

 

 

 

Kontaktutvalget: Mari Roald Bern

Vara: Katarina Marthinsen

 

Kasserer: Thomas Jakobsson

 

mariroald@yahoo.com

katarinamartine@yahoo.no

 

thomasjakobsson@hotmail.com

 

5. klasse

 

 

 

 

Kontaktutvalget: Camilla Stabell

Vara: Sven Collett

 

Kasserer: Wiebke Gilde

 

aastecamilla@gmail.com

sven@nowhow.no

 

wiebke@gilde-langoren.com

 

6. klasse

 

 

 

 

Kontaktutvalget: Kristin Aasen Goihl

Vara: Jon Birger Grytdal

 

Kasserer: Berit Hagen

 

aasenkristin@yahoo.no

jbg@norgeshus.no

 

berithag@hotmail.com

 

7. klasse

 

 

 

 

Kontaktutvalget: Aimee Kaspersen

Vara: Kamille Nygård

 

Kasserer: Jørn Erik Norangshol

 

aimee.kaspersen@gmail.com

nygaardkamille@gmail.com

 

jorn.erik@norangshol.no

 

8. klasse

 

 

 

 

Kontaktutvalget: Cathrine Holm

Vara: Rita Valen Hansen

 

Kasserer: Inge Norstad

 

chathol@online.no

 

 

 inorstad@online.no

 

9. klasse

 

 

 

 

Kontaktutvalget: Tiril Byager Evenrud

Vara: Susanne Pieper

 

Kasserer: Roger Sørheim

 

tiriltoppen@gmail.com

susannepieper@yahoo.de

 

rogers@iot.ntnu.no

 

10. klasse

 

 

 

 

Kontaktutvalget: Bertil Nistad

Vara: Arve Iversen

 

Kasserer: Kristian Dyrset

 

bertil.nistad@gmail.com

arveiversen_7@hotmail.com

 

 kristian.dyrset@gmail.com

 

VG1

 

 

 

 

Kontaktutvalget: Hanne Marthe Jensen

Vara: Kristin Svare

 

Kasserer: Kristin Svare

 

hmj1965@mail.com

krisvare@online.no

 

krisvare@online.no

 

VG3

 

 

 

 

Styrerep.: Vibeke Engstad

Vara: Heidi Rømma Haagenstad

 

Kasserer: Åse-Mari Brøndbo

 

vibeke@engstad.org

heihaag@gmail.com

 

aasemari@me.com

 

 

Sidene er utviklet av Digi Publishing AS

Personvern