Årsmøte i Foreningen Steinerskolen i Trondheim

Tid: 3.mai kl.17.00-19.00
Sted: Salen i hovedbygget
Agenda kommer.

 

AU Foreldreforeningen Steinerskolen i Trondheim

Skoleåret 2017/18

Leder: Roger Sørheim

Nestleder: Eli Alperstein

Kasserer: Berit Hagen

AU-medlemmer: Rita Valen Hansen, Kerstin Bjarnar og Susanne Pieper

Foreldrehåndbok
Arbeidsutvalgets e-postadresse: au.foreldreforeningen@gmail.com
Foreldreforeningens hjemmeside: https://sites.google.com/site/steineritrondheim/


Klassekontakter skoleåret 2017/2018

1. klasse

Marianne Selberg

marianne.selberg@gmail.com

2. klasse

Wiebke Gilde Langøren

wiebke@gilde-langoren.com

3. klasse

 

Martha Kristine Andersen

Tobias Goihl

muffasta@yahoo.com

tgoihl@yahoo.com

4. klasse

 

Trude Halvorsen

Elin Beathe Hansen

trudehalvorsen@hotmail.com

ebhansen81@gmail.com

5. klasse

 

Maj Grethe Veisetaune

Inge Norstad

mayavei@hotmail.com

inorstad@online.no

6. klasse

 

Øyvind Vesterfjell

Ingrid Hesjedal

vesterfj@hotmail.com

imwhesjedal@hotmail.com

7. klasse

 

 

Kjerstin Øvrelid Selvig

Cathrine Dillner Hagen

Nicole Dähne

kjerstinsel@gmail.com

cathrine@cdh.no

nicole.daehne@gmx.de

8. klasse

 

Anne Lundemo

Yngve Eric Stromberg

annelundemo@hotmail.com

yngve.stromberg@gmail.com

9. klasse

 

Tove Bjerke

Helge Dyrendal Rø

tovbj@online.no

helgedyrendal@gmail.com

10. klasse

 

Annabella Skagen

Jana Renolen

bella@dramaturgi.no

janarenolen@gmail.com

VG1

Elin Beathe Hansen

ebhansen81@gmail.com

VG2

 

Gitte Løkeberg

Dag Freider Fløan

gitte.lokeberg@gmail.com

dagfreider@gmail.com

VG3

Lilly Storslett

lillystorslett@yahoo.no

 

Sidene er utviklet av Digi Publishing AS

Personvern