Arbeidsutvalget (AU) Foreldreforeningen Steinerskolen i Trondheim

AU kan kontaktes på følgende epostadresse: au.foreldreforeningen@gmail.com


Følgende personer sitter i AU skoleåret 2018/19: 

Susanne Pieper (leder), tlf.98642113

Berit Hagen (nestleder), tlf. 90687468

Camilla Winterbottom (julemarkedskontakt), tlf. 47934763

Kristian Dyrset (kasserer), tlf. 91340583

Annabella Skagen (informasjonsansvarlig), tlf. 91787660

Roger Tømmerdal, tlf. 92605173

 


Klassekontakter skoleåret 2018/2019

 

1. klasse

 

 

 

Mira Eline Willert

Jan Ottar Nystad

Kasserer: Øystein Ask

 

mira.elina.willert@gmail.com

rattonaj@gmail.com

oysteinask@gmail.com

 

2. klasse

 

 

 

Marianne Selberg

Hege Sotberg

Kasserer: Thomas Jakobsson

 

marianne.selberg@gmail.com

hege.sotberg@gmail.com

thomasjakobsson@hotmail.com

 

3. klasse

 

 

 

 

 

Helge Haugland

Nicole Aberle-Malzahn

Ståle Tevik

Guro Gaustad Andersen

Kasserer: Wiebke Gilde

 

helgenh@gmail.com

nicole.aberle-malzahn@ntnu.no

herrtevik@gmail.com

guroga@gmail.com

wiebke@gilde-langoren.com

 

4. klasse

 

 

 

Marie Borgen Hellerud

Magne Gisvold

Kasserer: Berit Hagen

 

borgenhellerud@gmail.com

magnegisvold@gmail.com

beritgarberg.hagen@bhge.com

 

5. klasse

 

 

 

Elin Beathe Hansen

Susanna Branem

Kasserer: Jørn Erik Norangshol

 

ebhansen81@gmail.com

susanna.branem@gmail.com

jorn.erik@norangshol.no

 

6. klasse

 

 

 

Stina Njaastad

Inge Norstad

Kasserer: Inge Norstad

 

stinanjaastad@gmail.com

inorstad@online.no

inorstad@online.no

 

7. klasse

 

 

 

Øyvind Vesterfjell

Tiril Byager Evenrud

Kasserer: Steinar Løve Ellefmo

 

vesterfj@hotmail.com

tiriltoppen@gmail.com

ellefmo@yahoo.com

 

8. klasse

 

 

Kjerstin Øvrelid Selvig

Kasserer: Eirik Nestaas

 

kjerstinsel@gmail.com

enestaas@gmail.com

 

9. klasse

 

 

 

Yngve Eric Stromberg

Vibeke Gilje Sanne

Kasserer: Eirik Nestaas

 

yngve.stromberg@gmail.com

vibeke.sanne@gmail.com

enestaas@gmail.com

 

10. klasse

 

 

 

Vebjørg Ekset

Anikken Sunde

Kasserer: Anikken Sunde  

 

ve@eggen-arkitekter.no

anikken.sunde@nrk.no

anikken.sunde@nrk.no

 

VG1

 

 

 

Patrick Rosello-Mårtensson

Kasserer: David Ledsaak

 

patrick.rosello-martensson@telenor.com

david.ledsaak@steinerskolen.no

 

VG2

 

 

 

Ingunn Marie Holmen

Johanne Arff 

Kasserer: Ingunn Marie Holmen

 

ingunn.holmen@sintef.no

johanne.arff@gmail.com

ingunn.holmen@sintef.no

 

VG3

 

 

 

Jørgen Øverli

Atle William Heskestad

Anikken Sunde

 

zejorgen@hotmail.com

awheskestad@gmail.com

anikken.sunde@nrk.no

 

 

Sidene er utviklet av Digi Publishing AS

Personvern